Lista aktualności Lista aktualności

Srebrni siatkarze !

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Leśników w Piłkę Siatkową odbyły się na terenie RDLP Toruń. Do walki o tytuł Mistrza Polski Leśników w Piłce Siatkowej stanęło 18 drużyn, reprezentowanych przez wszystkie regionalne dyrekcje Lasów Państwowych oraz drużynę Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych.

Zawody odbyły się w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w dniach 25-28 czerwca 2019 roku.

W skład reprezentacji dyrekcji wrocławskiej wchodzili: Łukasz Serniak - KAPITAN, Klaudiusz Bury, Michał Dubicki, Wojciech Cezary, Mariusz Świerczek z Nadleśnictwa Żmigród, Marcin Wilk z Nadleśnictwa Bolesławiec, Wojciech Kozłowski z Nadleśnictwa Śnieżka, Witold Herbatowski , Adam Dubicki z Nadleśnictwa Milicz, Piotr Gorzelak, Łukasz Janik, Jerzy Cichosz z Nadleśnictwa Oleśnica Śląska oraz Łukasz Wojtyczka z Nadleśnictwa Głogów.

Reprezentacja wrocławskich leśników wygrała srebro!!! Nasi najlepsi siatkarze walczyli dzielnie i wytrwale przez 3 dni zawodów, w których pokonali 16 reprezentacji innych dyrekcji, ulegli jedynie niezwyciężonej drużynie z RDLP Toruń. 04 lipca 2019r. siatkarze przekazali w siedzibie dyrekcji puchar na ręce dyrektora RDLP we Wrocławiu oraz otrzymali gratulację za swoją wytrwałą walkę o zwycięstwo.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje za ogromny sukces naszym srebrnym chłopakom !!!