Lista aktualności Lista aktualności

VII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych

W dniach 6-8 września rozegrane zostały VII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych, jednocześnie XVI Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym.

Do rywalizacji włączyli się m.in.: Policja, Straż Graniczna, Straż Pożarna, Służba Więzienna, Wojsko Polskie oraz Lasy Państwowe – a dokładnie RDLP we Wrocławiu. W skład reprezentacji drużyny RDLP we Wrocławiu weszli Koledzy: Sylwester Chirowski (Nadleśnictwo Oleśnica Śląska), Krzysztof Kaźmierczak (Nadleśnictwo Lądek-Zdrój) oraz Jacek Kielesiński (RDLP Wrocław).

Zawody odbyły się oczywiście przy zbiorniku wodnym, a dokładnie był to kanał Śledziowy w województwie pomorskim.

W tegorocznych Mistrzostwach startowało 69 zawodników z całego kraju. Dwa dni zmagań na chimerycznej wodzie oraz jeden dzień obowiązkowego treningu zakończyły się sukcesem drużyny Leśników z Wrocławia, którzy zajęli drużynowo: II miejsce zyskując tytuł Wicemistrza Polski Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spławikowym, a Kolega Jacek Kielesiński został Mistrzem Polski Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spławikowym. Drużyna przekazała puchar na ręce Dyrektora Pawła Górskiego, otrzymując szczere gratulacje.

Lasy Państwowe biorą udział zawodach już od sześciu lat i reprezentowane są przez RDLP we Wrocławiu.

A oto nasze sukcesy:

2014 rok – II miejsce drużynowo

2014 rok – Mistrz Polski – Sylwester Chirowski (Nadleśnictwo Oleśnica Śląska)

2015 rok – II miejsce drużynowo

2015 rok – Mistrz Polski – Krzysztof Kaźmierczak (Nadleśnictwo Lądek-Zdrój)

2019 rok – II miejsce drużynowo 2019 rok – Mistrz Polski – Jacek Kielesiński (RDLP Wrocław)