Lista aktualności Lista aktualności

Zawody strzeleckie leśników

31 maja na strzelnicy sportowo- myśliwskiej LUPUS w Dłużynie Dolnej, koło Zgorzelca odbyła się kolejna edycja Zawodów Strzeleckich Leśników o Puchar Dyrektora RDLP we Wrocławiu.

 

Zawody zostały oficjalnie otwarte przez Adama Duchaczka, Zastępcę Nadleśniczego Nadleśnictwa Pieńsk, który w imieniu Pawła Górskiego Dyrektora RDLP we Wrocławiu przywitał przybyłych i życzył zawodnikom wyśmienitych wyników. Po przypomnieniu zasad bezpieczeństwa przez sędziego głównego, Adama Dziubackiego, 110 pracowników z 30 jednostek, a także reprezentacje sąsiadów z RDLP w Katowicach, Zielonej Górze oraz Poznaniu, stanęli w szranki skróconego wieloboju myśliwskiego.

Po wielu godzinach zmagań, wyłonieni zostali najlepsi strzelcy, którym Artur Dyrcz, Zastępca Dyrektora RDLP we Wrocławiu ds. Gospodarki Leśnej, osobiście gratulował oraz wręczył nagrody.

 

Zdjęcia: https://tiny.pl/twj7x

 

WYNIKI

Konkurencja indywidualna:

I miejsce – Daniel Sadowski z Nadleśnictwa Bardo Śl. – z wynikiem 230/250

II miejsce – Krzysztof Bąk z Nadleśnictwa Lądek Zdr. – z wynikiem 224/250 – zdecydował lepszy wynik w konkurencjach kulowych

III miejsce – Dariusz Wojtaszuk z Nadleśnictwa Złotoryja – z wynikiem 224/250

IV miejsce – Jerzy Chabros z Nadleśnictwa Świdnica – z wynikiem 220/250

V miejsce – Wojciech Lubas z Nadleśnictwa Jugów – z wynikiem 219/250

VI miejsce – Aleksander Pavlou z Nadleśnictwa Złotoryja - z wynikiem 218/250

 

Konkurencja drużynowa:

I miejsce - Nadleśnictwo Złotoryja, w składzie: Piotr Sawkowicz, Aleksander Pavlou, Dariusz Wojtaszuk – z wynikiem 627/750

II miejsce – Nadleśnictwo Milicz, w składzie: Paweł Chudziński, Michał Paterek, Bartosz Wołk – z wynikiem 621/750

III miejsce - Nadleśnictwo Świdnica, w składzie: Wacław Biereśniewicz, Hubert Malaga, Jerzy Chabros – z wynikiem 615/750

IV miejsce – Nadleśnictwo Jugów, w składzie: Paweł Łysakowski, Jan Borkowski, Wojciech Lubas – z wynikiem 608/750

V miejsce – Nadleśnictwo Żmigród, w składzie: Dariusz Kraśniewski, Leszek Kraśniewski, Dariusz Reka – z wynikiem 602/750

VI miejsce – Nadleśnictwo Lubin, w składzie: Zenon Adamiak, Kamil Chmielewski, Marcin Duszyński – z wynikiem 597/750

 

Pozostałe konkurencje:

 

Kobiety: Sylwia Sobczak z Nadleśnictwa Oleśnica – z wynikiem 118/250

Kierownicy jednostek: Andrzej Białek z Nadleśnictwa Oleśnica – z wynikiem 211/250

Leśniczowie łowieccy: Robert Jaskóła z Nadleśnictwa Ruszów – z wynikiem 201/250

 

GRATULUJEMY !