Lista aktualności Lista aktualności

Zmagania zakończone, puchary rozdane

3-4 kwietnia w hali sportowej w Miliczu odbyły się XXIII Mistrzostwa Leśników Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP we Wrocławiu.

W imieniu Dyrektora Mistrzostwa otworzyli zastępca dyrektora Arkadiusz Wojciechowicz, gospodarz tegorocznych rozgrywek Nadleśniczy Nadleśnictwa Żmigród Paweł Górski i gospodarz terenu Nadleśniczy Nadleśnictwa Milicz Janusz Łabuda.

Przez dwa dni, od rana do późnych godzin popołudniowych, „siatkarskie boje” toczyło między sobą 17 drużyn z 21 nadleśnictw i RDLP we Wrocławiu.

Nie było łatwo, każdy chciał wygrać. Zawodnicy dali z siebie wszystko. Sędziowie byli czujni i wyłapywali każdy błąd. Kibice ochrypli. Zmaganiom towarzyszyła wspaniała atmosfera. Każdemu należał się medal. Niestety zwycięzca mógł być tylko jeden. Tym razem wygrała drużyna Nadleśnictwa Żmigród. Drugie miejsce przypadło w udziale Miliczowi a trzecie Oleśnicy Śląskiej.

Rozgrywkom jak zwykle towarzyszyła edukacja. W tym roku był to „Las w słoiku” i ptaki drapieżne. Ogółem z zajęć skorzystało około 300 uczestników.

Dwa dni zmagań zawodników na boisku i edukatorów w placówkach podsumował Dyrektor RDLP we Wrocławiu Adam Płaksej który udekorował zwycięzców i podziękował wszystkim za trud włożony w organizację zawodów.

My ze swej strony również dziękujemy wszystkim którzy zechcieli wziąć udział w XXIII edycji zawodów. Mamy nadzieję że Wam się podobało. Zapraszamy za rok do Milicza.