Asset Publisher Asset Publisher

Świat maszyn leśnych już niebawem w Legnicy!

Wydawnictwo Lasmedia jako organizator, zaprasza już 28 września br. do Legnicy (tereny byłego lotniska, ul. Myrka, 59-220 Legnica), gdzie odbędzie się kolejna edycja Forest SHOW (dawn. Konferencja dla zuli), w której wezmą udział najwięksi przedstawiciele oraz specjaliści branży maszyn leśnych w Polsce. W ramach imprezy odbędzie się także piąta edycja zmagań operatorów maszyn leśnych POLISH FORESTRY CHALLENGE. Konkurencja odbywać się będzie na forwarderach.

W programie Forest SHOW są:

 

  • dynamiczne pokazy maszyn na placu manewrowym z komentarzem dilerów,
  • testy maszyn
  • wystawa maszyn,
  • konkurs POLISH FORESTRY CHALLENGE na forwarderach,
  • prelekcje branżowe,
  • catering, konkursy dla publiczności i dzieci, a także dobra zabawa,
  • strefa dla dzieci.

 

 

Forest SHOW – jest już dobrze znane całej branży leśnej. Dynamiczne pokazy pracy maszyn na placu manewrowym i w lesie, prezentacje, testy maszyn leśnych w terenie, doradztwo specjalistów, bogata oferta naszych wystawców: od zwykłych najmniejszych siekier i narzędzi ręcznych, poprzez nowe i używane pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem – to tylko niektóre z atrakcji, czekających w jednym miejscu, na odwiedzających nas gości. Najmłodsi także znajdą coś dla siebie w specjalnej strefie animacji dla dzieci!

 

 

Spotkania branżowców, operatorów, wymiana doświadczeń i kontaktów – to jedne z najważniejszych zalet Forest SHOW. Najważniejszym jednak zawsze jest propagowanie nowych, bezpiecznych technologii i sposobów pracy maszynami z pożytkiem dla środowiska. Równocześnie już po raz piąty organizujemy POLISH FORESTRY CHALLENGE – mistrzostwa operatorów maszyn leśnych.

 

 

POLISH FORESTRY CHALLENGE to konkursy dla operatorów maszyn leśnych, których charakterystyczną cechą jest to, że podczas każdej z edycji, zawodnicy startują na innego rodzaju maszynach leśnych. Tym razem będą to forwardery. Ideą konkursu jest promowanie zawodu operatora maszyn leśnych.

 

 

Chcesz wziąć udział w zawodach POLISH FORESTRY CHALLENGE?

- Zapisz się już teraz klikając TUTAJ!

- Regulamin zawodów

Możesz także zadzwonić do nas pod numer: 609 764 779 albo wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres: jarek.harhura@gazetalesna.pl (podaj: imię, nazwisko lub nazwę firmy, adres, numer telefonu, mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować).

Zostań Mistrzem! Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Udział w Forest SHOW i w zawodach jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziecie na portalu gazetalesna.pl oraz firmylesne.pl

 

DOJAZD na Forest SHOW:

 

28 września 2019 r. (sobota), godz. 9:00 – 17:00

Lotnisko Legnica, ul. Myrka, 59-220 Legnica (51°11'09.5"N 16°10'51.1"E).

 

Organizatorem Forest SHOW jest GAZETA LEŚNA, patronat medialny objął portal FIRMYLESNE.pl.

Patronat honorowy nad Forest SHOW objął Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu – Paweł Górski, a także Tadeusz KrzakowskiPrezydent miasta Legnica.

Współpraca: Nadleśnictwo Legnica, Miasto Legnica.