Asset Publisher Asset Publisher

Cza na emeryturę

W dniu 23 lutego 2021r. pożegnaliśmy odchodzącego na zasłużoną emeryturę Pana Piotra Tałałasa Głównego Specjalistę SL w Wydziale Hodowli Lasu.

Pan Piotr przeszedł na emeryturę po 39 latach pracy. Pracę zawodową rozpoczął w maju 1985 r. w Nadleśnictwie Szklarska Poręba jako stażysta z wyższym wykształceniem, by następnie pracować tam jako adiunkt (p.o. nadleśniczy terenowy). Następnie ścieżka zawodowa zaprowadziła Pana Piotra do Nadleśnictwa Grójec w Głuchowie na stanowisko adiunkta (p.o. nadleśniczy terenowy), później st. leśniczego. Do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu trafił w lutym 1988r. gdzie objął stanowisko specjalisty w Wydziale Ochrony Lasu.

Pan Piotr w trakcie pracy w RDLP we Wrocławiu obejmował stanowiska w Wydziale Ochrony Lasu, Wydziale Stanu Posiadania i Urządzania Lasu, Wydziale Kontroli, a także w latach 1999 – 2000 pełnił funkcję zastępcy dyrektora RDLP. Swoją karierę zawodową kończy na stanowisku Głównego Specjalisty SL w Wydziale Hodowli Lasu.

Panu Piotrowi dziękujemy za wszystkie lata wspólnej pracy oraz serdecznie życzymy wszelkiej pomyślności, pogody ducha i pełni zdrowia na zasłużonym odpoczynku!